KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303421
nr 1430 3421
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 78x43cm, yttermått inklusive ram: 97x63cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:18:10
5/11 18:47:22
100 kr
8/11 18:13:10
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde